Yeni müşteriler

Şimdi hesap oluşturun.


Fatura

Neden üye olmalıyım?

Sistem nasıl işliyor?
Sitemizde alışverişe başlayabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve şifrenizi yazarak tamamlanan oldukça basit bir formla hemen üye olabilirsiniz.

İstediğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra; adres ve ödeme aşamalarında istenecek bilgileri doldurarak alışverişinizi kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Siparişiniz aksi belirtilmedikçe ve bir kampanyaya dahil edilmemiş ise 1 işgünü içerisinde özel ambalajı ile hazırlanarak vermiş olduğunuz adrese gönderilir, Sitemizde seçtiğiniz ürünleri en hızlı şekilde tarafınıza gönderecek bir altyapı ile hazırlanmıştır.

Morza Otomotiv Yedek Parça Ticaret A.Ş ekibi, üye olduğunuzda sizi kendisinden biri gibi görür, memnuniyetiniz için elinden ne geliyorsa yapar, çünkü amacımız sizin için seçtiklerimizle, sizin seçtiklerinizle yüzünüzde bir gülümseme oluşturabilmektir, şimdiden hoş geldiniz diyoruz.

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?
Sipariş etmiş olduğunuz ürünü takip edebilmek için sitemize üye girişinizi yaptıktan sonra hesabım bölümündeki siparişlerim başlığına tıklayarak takip etmek istediğiniz siparişi seçebilirsiniz, kargo takip no’sunu tıkladığınızda otomatik olarak siparişinizin o anda nerede olduğunu gösterir sayfaya yönlendirileceksiniz, bir sorun ile karşılaşırsanız destek@Airkraft-online.com veya 0 533 7761046 no’lu telefonda sizi yardımcı olmak için bekliyor olacağız.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
Siparişinizi iptal etmek için destek@airkraft-online.com adresinden veya 0 533 7761046  no’lu telefondan destek alarak iptal edebilirsiniz. Sipariş numaranızla beraber iletişim yollarımızı kullanarak iptal talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Eğer kargo gönderisi yapıldıysa iade işlemi gerçekleştirmeniz gerekir, o durumda da ödemeniz hiçbir kesinti olmadan iade edilir.

Sipariş verdim fakat teslimat adresini değiştirmek istiyorum.
Siparişleriniz kargoya verilmeden önce adres değişikliği yapılabilmektedir. Kargoya verilen siparişler size ulaşmadan önce teslimat adresini değiştirmek isterseniz, bize destek@Airkraft-online.com ya da 0 533 7761046  no’lu telefon ile bilgi vererek hızla işlemi başlatabilirsiniz. Bu gibi taleplerinizde kargo gönderim süresi uzayabilmektedir.

Siparişimdeki bazı ürünleri nasıl iptal edebilirim?
Siparişinizdeki ürünlerin bazılarının iptal edilmesi güvenlik ve şifreleme sistemleri sebebiyle site sayfasındaki kontroller üzerinden yapılamamaktadır, bu durumda siparişinizin gelmesini bekleyip, istemediğiniz ürünleri anında tutanak karşılığı iade ederek iade ürün işlemleri prosedürünü uygulayabilirsiniz.

Kargo firmasıyla sorun yaşıyorum, ne yapmalıyım?
Teslimat anlamında sıkıntı doğduğunda bize destek@Airkraft-online.com ya da 0 533 7761046  no’lu telefon ile hemen bilgi veriniz. Gerekli takip ve düzeltme işlemi tarafımızca yapılacaktır.

Kullanıcı adımı unuttum, ne yapmalıyım?
Kullanıcı adınız bize vermiş olduğunuz mail adresinizdir, hangi mail adresinizi üye kaydında kullandığınızı unutmanız halinde bizimle iletişim kurarak bilgilendirilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?
Kullanıcı şifrenizi unutmanız halinde üye girişi modülündeki parolamı hatırlat kısmına giriş yaparak kayıtlı olduğunuz mail adresinize bağlantı ve şifre sıfırlama mailinin gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Teslimat şartları nelerdir?
Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, faturaya yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Size daha iyi hizmet verebilmek için önerimiz, kargo firmasının yetkilisi ürününüzü size teslim ettiğinde kargo paketini açarak içeriğini kontrol etmenizdir.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
Mesafeli satış sözleşmemize istinaden sözleşmenin karşılıklı kabulünden sonraki 7 gün içerisinde sebep belirtmeden aldığınız ürünü iade edebilirsiniz, ürünü ambalajı ve tüm muhteviyatı ile birlikte kargosunu bizim ödeyeceğimiz şekilde geri gönderir, yapmış olduğunuz ödemeyi geri alırsınız, bu işlemi gerçekleştirirken destek@Airkraft-online.com ya da 0 533 7761046  no’lu telefon ile bize bilgi verirseniz işleminizi hızlandırmak için elimizden geleni yaparız.